Sanal Kantin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Kantin

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

duvar yazıları 3. yaprak

YazarMesaj
Modee_xL
SanalKantin Üye
SanalKantin Üye
Modee_xL

Erkek

duvar yazıları 3. yaprak Empty
MesajKonu: duvar yazıları 3. yaprak   duvar yazıları 3. yaprak EmptyÇarş. Eyl. 03 2008, 12:56

...3. Yaprak...

Nefes kesen bir roman yazdım. Tüm okurlarım öldü. Rüşvet, uluslararası para birimidir.
Kumarda kazanmanın tek yolu oynamamaktır. Öldürdüğü insan 8 dil biliyordu. Toplu katliamdan yargılandı.
Ucuz etin yahnisi sürümden kazandırır! Kızını dövmeyen karısıyla yetinir!
İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYETteyiz... Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin
Meşgul olsa bile hakkınızı arayınız. Çürük iple kuyuya çabuk inilir
Su uyur, akarsu uyurgezer Güneş girmeyen eve elektrik faturası kabarık girer
Bükemediğin bileği ısır Gülme komşuna dişlerin çürük
Perşembenin gelişi salıyı ilgilendirmez Aç ayı oynamaz yedek kulübesinde oturur
Besle kargayı, bari onun karnı doysun Yürüyen merdivende basamak sayılmaz.
Sağ ayağı 42 numara olanın, sol ayağı 38 numara olmaz. O bir çocuktu, bende bir çocuktum ettik bir çocukluk, oldu 3 çocuk
Hayır demek kolaydır, çünkü evet denilince iş çıkar. Kimse işe yaramaz değildir, en azından kötü örnek olabilir
Vicdani tertemizdi zira onu hiç kullanmamıştı. Sen hata yapana kadar hoca hiç bir şeyin farkına varmaz
Tecrübe; ne kadar çok alete zarar verdiğinle doğru orantılıdır Adamın biri düşmüş, karısı rüya...
Adam kızmış, istemeye gelmişler ... Bir kadın tuvaletini giymiş üstü kokmuş...
Bir adam yatmış, karısı da sandal... Bir adam gülmüş, reçel yapmışlar...
Bir kadın uçmuş, kocası da kalem... Bir kadın donmuş, kocası da atlet...
Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun... Söylediklerim kulağına küpe olsun ama sakın takma...
Kendinizi ciddiye alın. Ayna ya bakarken sırıtmayın... Dünya döner, ay köfte...
Ne zaman inek görse kaçardı çünkü ot kafalıy dı... Ömür uzun bir tatil okul gençliği öldüren katil...
O kadar şişmandı ki resmi bile 5 kilo geliyordu... Kaptan Kemal konuşuyor çıkarın beni bu kaptan...
Geçen gün taksi çevirdim hala dönüyor... Bir evin çatısı yanmış, duvarları düz...
Paranın ne önemi var mühim olan miktarıdır. Beni soran olursa cevap (e) sıkkı -Soru
Ağlarsa anam ağlar, gerisi dublaj yapar. Adam çekmiş karısı alman
Ak akçe kantin içindir Çocuklardan birinin eli şişmiş, çorap dokumuşlar...
Dost acı söyler dostum. Garson bize oradan iki bol acılı Adana çeeeekkk ... Arkadaş uğruna canımı veririm, onun için hiç arkadaş edinmem...
Borç yiğidin, cetvel öğretmenin kamçısıdır Kulak küçüktür ama, öğretmenin ağzını sulandırır
Tatlı söz öğretmeni yazılıdan caydırır Doktora gitti, gözlük almaya. Yine de okuyamadı. Çünkü okuma yazma bilmiyordu...
Senden söz almak istiyorum ama param yetmeyebilir... Görmemişin yıldızlı pekiyisi olmuş, çekip yıldızını koparmış
Bana notunu söyle sana harçlığını söyleyeyim... Yazılıdan kaçan sözlüye tutulur
Öğretmenin anlattığı fıkrayı daha önce duymamış öğrenci, en iyi öğrencidir Offf .... çok sıkıldım bu hayatın ikinci kanalı yok mu?...

duvar yazıları 3. yaprak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-