Sanal Kantin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Kantin

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

serdar özkan röportajı

YazarMesaj
--pEsS--
ModeratöR
ModeratöR
--pEsS--

Erkek
Hobileriniz : klasik şLr işte
Lakap : mr.TopaL

serdar özkan röportajı Empty
MesajKonu: serdar özkan röportajı   serdar özkan röportajı EmptyPaz Ağus. 31 2008, 15:32

Serdar Özkan
Cola Turka ile Soru Cevap Bölümümüz’ün konuğu olan futbolcumuz Serdar Özkan, taraftarlarımızdan gelen soruları yanıtladı:

serdar özkan röportajı Medya

Alacağınız herhangi bir teklifle Beşiktaş’ı bırakır mısınız?
Şeref Sabah

Tabii ki bu alacağım teklife bağlı. Yurtdışından iyi bir teklif alırsam ve de bu Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda olursa düşünürüm. Ama yurtiçinde Beşiktaş’tan başka bir takımda oynamak istemiyorum.
Beşiktaş’ta oynuyorsun ama Milli takımda forma şansı bulamıyorsun. Bunu nasıl değerlendiriyorsun?
Sabire

Geçen yıl iyi bir sezon geçirdiğimi, Milli Takımı da hak ettiğimi düşünüyordum, ama kısmet değilmiş. Demek ki eksiklerim varmış. Yetkililerin kararlarına saygı duyuyorum.
Yabancı filmlerle aran nasıl? İnternette en çok nerelerde vakit geçiriyorsun? Avrupa’da hangi ligleri takip ediyorsun? Rock dinliyor musun? Antrenörlük yapmayı düşünüyor musun?
Ebru İkikardeş

Yabancı filmlerle aram fena değil genellikle dizi izlerim. İnternette haber sitelerini takip ediyorum. Genellikle İspanya Ligi’ni izliyorum. Rock dinlemem. Antrenörlük yapmayı düşünmüyorum. Belki de şu anda yaşım genç olduğu için böyle bir düşüncem var. Antrenörlük zor bir meslek; 25 oyuncunuz var ve herkesi mutlu etmeniz gerekiyor. Şu an için antrenörlüğü düşünmüyorum.
Geçen sene iyi bir çıkış yakaladın ama Euro 2008 kadrosunda olmaman sende bir şaşkınlığa sebep oldu mu? Hayal kırıklığı var mı?
Tabii ki her futbolcu Euro 2008’de oynamak isterdi. Gidemediğim için ben de bir şaşkınlık, hayal kırıklığı yaşadım. Ama Millilerimiz iyi bir başarı yakaladı ve ben de o şaşkınlığı üzerimden attım. Aralarında olmamak tabii ki beni üzdü.
Gelecekte kendinizden ve ülkemizden beklentileriniz nelerdir? Maça çıkarken herhangi bir uğurunuz var mı?
Halime Berkta

İlk hedefim Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşamak. Daha sonra bir Avrupa takımında forma giymek. Bazı ideallerim var, bunları gerçekleştirmek istiyorum. Ülkemiz açısından da iyi bir futbolcu jenerasyonu geldiğini düşünüyorum. Milli Takımın 2010’da daha başarılı olacağını düşünüyorum. Maçtan önce annemle konuşurum ve dua etmeden asla maça çıkmam.
Bu sezondan beklentilerin nedir? Şampiyonluk şansımız ne?
Mehmet Tan

Sezon başlamadan bunları cevaplandırmak çok zor. Beşiktaş çok büyük bir camia. Her sene şampiyonluk beklentisi var. Bu sene bu beklentileri boşa çıkarmamak için çalışacağız. Şampiyonluğu herşeyden çok istiyorum.
Bir gün evlenirsen arkadaşlarından kimi nikah şahidin olarak görmek istersin? Beşiktaş’ta oynamak nasıl bir duygu?
Funda Kara

Arda Turan’ı görmek isterim. Kendisi takım arkadaşım değil ama hayattaki en yakın arkadaşım. Küçüklüğümden beri çok koyu bir Beşiktaşlı’ydım. Her zaman maçlarına gidip gelirdim. Zaten Beşiktaş altyapısından yetiştim. Burada oynamak çok güzel bir duygu. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden bir tanesi.
Geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçıran bir takıma yapılan transferleri nasıl buluyorsun?
Hakan Yüzyıl

Geçen sene daha yeni ve tecrübesiz bir takımdık. Bu sene o tecrübesizliği atlattık diye düşünüyorum. Eksik yerlere yapılan transferler var. Bunlar da umarım bu gedikleri giderecek ve daha iyi bir takım olacağız.
Hazırlık maçlarında forma giymemen sezon öncesinde seni etkiler mi?
Barış Şimşek

Sonuçta hazırlık maçları sezona hazırlanmak için yapılan maçlar. Ama Avusturya’daki ilk etap kampında 1 maç yaptım. İkinci kampta 3 tane hazırlık maçımız var. Bu maçlarda oynayarak açığımı kapatmaya çalışacağım. Tabii ki hazırlık maçlarında oynamamak futbolcuyu etkiler ama çalışarak bunu telafi edeceğim.
İbrahim Kaş genç yaşına rağmen İspanya’ya gitti. Basında senin de birçok yabancı takımdan teklif aldığından bahsedildi. Gitmemenin nedeni cesaret miydi?
Ersagun Çiftçi

Kulübümün menfaatleri doğrultusunda hareket etmeye çalışıyorum. Kulübe iyi bir teklif gelirse ve Başkanım, ağabeylerim, büyüklerim git derlerse giderim. Benim de Avrupa’da oynamak gibi isteğim var. Bunun cesaretle alakası yok. Kendime güveniyorum.
Beşiktaş Dergisi’nde okumuştum. Bir gün paran olmadığı için eve otobüsle gitmişsin. Kimseden borç almak aklına gelmedi mi?
Funda Yiğit

O anda borç alacağım kimse yoktu yanımda ve otobüsle gitmek zorunda kaldım. Bundan da asla gocunmam. Bugün de aynı durumda kalsam yine otobüsle giderim evime.
Şu anda takımda senin gibi altyapıda yetişen gençler var. Onlarla konuşuyor musun? Senin gibi olmaları için nelerden bahsediyorsun?
Akay Şenlikoğlu

Şu anda genç arkadaşlarımız var. Kiralık gidenler oluyor, bazıları bu duruma çok üzülüyor ama ben de bugüne direkt altyapıdan çıkıp gelmedim. Dört tane takımda kiralık oynayıp geldim. Gittikleri takımda çok çalışmalarını söylüyorum. Hiç kimse anında buraya gelip Beşiktaş’ta oynamıyor. Cefa çekmeden sefa sürülmüyor açıkçası. Gittikleri takımda her zaman buraya dönecekmiş gibi hazırlanmalarını söylüyorum. Çünkü ben de böyle yaptım.
Kendini hangi mevkilerde daha etkili hissediyorsun? Mesela forvet ya da stoper oynayabilir misin?
Eser Coşkun

Her futbolcunun bir oyun stili vardır. Stoper oynayabileceğimi düşünmüyorum ama Milli Takımlarda forvet oynamıştım. Forvette görev yapabilirim. Birkaç maç forvet arkası oynasam çok daha iyi oynayabileceğimi düşünüyorum. Çünkü altyapı eğitimimi bu yönde aldım. Milli Takımlarda da forvet arkasında oynamıştım.
Avrupa’da oynamak gibi bir hayalin var mı? Varsa hangi ligi istersin?
Sezen Gök

Her futbolcunun ideali vardır. Ben de bu doğrultuda Avrupa’da oynamak istiyorum. UEFA Kupası’nı, Şampiyonlar Ligi Kupası’nı kaldırmak istiyorum. Diğer liglerde olabilir ama daha çok İspanya’da oynamak istiyorum.
Delgado’nun kaptanlığını nasıl buluyorsun?
Gökhan Tepeli

Gayet başarılı. İki senedir aramızda olan bir arkadaşımız. Artık neyin ne olduğunu iyi biliyor. Hiç yabancılık çekmiyor. İyi kaptanlık yaptığını düşünüyorum. Delgado’nun yaşından daha büyük şekilde olgun davrandığını düşünüyorum. Umarım böyle devam eder. Yeni kaptanımız hayırlı olsun.
Futbolun dışında yapabileceğin bir meslek var mı? Boş zamanlarını nerelerde değerlendirirsin?
Çağatay Konuk

Tır şoförü olurdum galiba. Çünkü hem baba mesleği hem de seviyorum. Boş zamanlarımda alışveriş yaparım, play station oynarım.
Takımda en iyi kiminle anlaşıyorsun?
Fahri abiyle iyi anlaşıyordum. Nobre, Tello ve Cisse var, çok iyi anlaştığım isimler arasında. Ergun ve Mehmet Sedef’le de aramız çok güzel. Zaten onlarla altyapıdan beri birlikteyiz 8-10 yıllık bir arkadaşlığımız var
http://sanalkantin.yetkinforum.com
--pEsS--
ModeratöR
ModeratöR
--pEsS--

Erkek
Hobileriniz : klasik şLr işte
Lakap : mr.TopaL

serdar özkan röportajı Empty
MesajKonu: Geri: serdar özkan röportajı   serdar özkan röportajı EmptyPaz Ağus. 31 2008, 15:32

aLıNTıDıR ... yrmlarınız bklyrm
http://sanalkantin.yetkinforum.com

serdar özkan röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-