Sanal Kantin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Kantin

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Siyah Kan Tanıtım

4 posters
YazarMesaj
ßaTuHan
Administrator
Administrator

Erkek
Hobileriniz : Omerta
Lakap : TheScary

Siyah Kan Tanıtım Empty
MesajKonu: Siyah Kan Tanıtım   Siyah Kan Tanıtım EmptyÇarş. Ağus. 06 2008, 13:40

Siyah Kan Tanıtım Siyahkan

Güneydoğu Asya'da, Yengeç Dönencesi ile Ekvator
çizgisi arasında bir yerlerde bir yol vardır.
Siyah kanla çizilmiş bir yol.
Korkunun ve ölümün hakim olduğu bir yol.

PARİS. İlk temas. KUALA LUMPUR. Hayat Yolu. Uçuşan ve Çoğalan. Sonsuzluğun İşaretleri. KAMBOÇYA. Bal ve Fresk. TAYLAND. Arınma Odası. Dünyadan soyutlanmış bu mekanda neler olduğunu anlayacaksınız! BANGKOK. Gerçeğin Rengi aynı zamanda Yalanın da Rengi'dir! Ve PARİS. Her şey sona ermedi, yeni başlıyor.

ÇABUK SAKLAN, BABA GELİYOR!

Jean-Christophe Grangé

1961'de Fransa'da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Match için gezi-macera röportajları, Figaro Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye'de aylarca çok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu ve Kurtlar İmparatorluğu'ndan sonra Siyah Kan, yazarın Türkçe'de çıkan beşinci romanı.

Kitabın içinden

Aynada kendine baktı. Her zaman olduğu gibi neye benzediğine karar veremedi: piyanist, Sorbonne'lu, röportajcı, paparazzi, polis muhabiri? Aslında bu rollerin hiçbiri haydut gibi görünüşüne göre değildi. Bodur, kızıl saçlı, bıyıklı bir adam; bir İngiliz veya İrlanda takımında oynayan minyatür bir ragbiciyi andırıyordu. Bu görüntüsünü biraz düzeltmek için giyimine dikkat ediyordu: tam beline oturan, belli belirsiz desenli, krem rengi ve kahverengi ceketler ile manşetleri ceketin kolundan dışarı çıkan İngiliz yakalı beyaz gömleklerden başkasını giymiyordu. Sonucun etkili olduğundan emin değildi. Keyifli olduğu günlerde, kendini şık, çok İngiliz bulurdu. Keyifsiz olduğunda da, üzerinde kahve yansımaları bulunan çikolata rengi ceketiyle tam tersini hisseder, kendini pastane vitrinine benzetirdi. (sayfa 29)

Kitabın Künyesi

Yazarı: Jean-Christophe Grangé
Yayınevi: Doğan Kitap
Çeviren: Şevket Deniz
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 458
ISBN: 975-293-333-5
Basım Tarihi: Mayıs 2005
http://sanalkantin.yetkinforum.com
ayşem
SanalKantin Üye
SanalKantin Üye
ayşem

Kadın
Hobileriniz : hayvanlar ve denız
Lakap : SÜSLÜ

Siyah Kan Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Siyah Kan Tanıtım   Siyah Kan Tanıtım EmptyCuma Eyl. 19 2008, 11:16

way be guzelmıs paylastıgın ıcın sagol Very Happy
dilara
SanalKantin Üye
SanalKantin Üye
dilara

Kadın
Lakap : ÇİLEKEŞ

Siyah Kan Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Siyah Kan Tanıtım   Siyah Kan Tanıtım EmptyPerş. Ekim 09 2008, 20:23

evt süper bu kitap arkadaşta okuyodu da..
ilkyaz_28
ModeratöR
ModeratöR
ilkyaz_28

Kadın

Siyah Kan Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Siyah Kan Tanıtım   Siyah Kan Tanıtım EmptyCuma Ekim 10 2008, 17:28

bi tm ci olarak bu kitabı okicam en yakın zmnda ;) saol cnm paylaşımın için =))

Siyah Kan Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası